ARS POLONA
ARS POLONA
   polski   English
Książki
Czasopisma
Targi książki
   home strona główna         mapa serwisu
ARS POLONA
Wystawy i targi książki
Nowości i promocje

Książki » Książki zagraniczne » Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ars Polona S.A. od ponad 50 lat zajmuje się importem książek naukowych i popularnych, które dostarczamy do instytucji rządowych i parlamentarnych, największych bibliotek akademickich, instytutów naukowych i badawczych, przedsiębiorstw handlowych oraz firm i osób prywatnych w całej Polsce.

Przyjmujemy zamówienia na dowolne, niezależnie od formy ich wydania (druk, dostęp on-line, dyskietki, CD-ROM-y) publikacje dostępne na światowym rynku wydawniczym i oferujemy je po atrakcyjnych cenach sprzedaży.

Mamy długoletnie doświadczenie i szerokie kontakty z branżą wydawniczą na całym świecie.

Naszymi partnerami handlowymi są wiodące zagraniczne oficyny wydawnicze

Dystrybucję swoich publikacji powierzyły nam również takie organizacje międzynarodowe jak: EUR-OP, World Bank, OECD, WHO, FAO, UNESCO.

Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie w miłej i spokojnej atmosferze można przeglądać i nabywać aktualnie dostępne u nas egzemplarze książek. (ul. Obrońców 25, Warszawa - Saska Kępa, pok. 102 w godz. 9.00-16.00).

Zajmujemy się również działalnością promocyjną:
  • organizujemy  wystawy wydawnictw naukowych (mono- lub wielotematyczne) w porozumieniu z bibliotekami uczelnianymi i instytutami naukowymi,
  • uczestniczymy w szkoleniach, sympozjach, konferencjach, podczas których prezentujemy najnowszą literaturę światową, związaną tematycznie z przedmiotem imprezy,
  • uczestniczymy w targach i wystawach książki, podczas których prezentujemy publikacje wybranych wydawnictw zagranicznych,
  • prowadzimy stałą akcję informacyjno-promocyjną w różnych formach (oferty, katalogi, poczta elektroniczna).


Udzielamy informacji bibliograficznych i cenowych w oparciu o stale aktualizowane bazy danych. Na życzenie Klientów wykonujemy pełną wycenę kosztów realizacji składanych zamówień.

Nie pozostawiamy Klienta pozbawionego możliwości nabycia wybranego tytułu – na Jego życzenie poszukujemy książki wyczerpanej, trudno dostępnej, korzystając z możliwości zakupów antykwarycznych.


 Zapraszamy do naszej

 

 

Przygotowaliśmy już dla Państwa kilkadziesiąt tysięcy książek wydawnictw zagranicznych, z którymi współpracujemy. Wiele książek jest dostępnych od ręki, a średni czas oczekiwania na pozostałe to około 3-4 tygodnie. Nasza wieloletnia obecność na rynku gwarantuje niskie ceny i znakomitą jakość obsługi. Zapraszamy! 


szukaj
Panel klienta

Użytkownik: 
 
 
Hasło:  
 

Zaloguj się

CHZ Ars Polona S.A., ul. Obrońców 25, 03-933 Warszawa. Tel.: (22) 509-86-00, Fax: (22) 509-86-10